Paslaugos

Ikiortodontinis gydymas

Jei turite mažametį vaiką (3-12metų), ir pastebite vieną iš šių požymių:

Reiškia jam reikalingas ikiortodontinis gydymas. Visi esame girdėję apie ortodontinį gydymą breketų sistema, tačiau dauguma gydytojų pritaria, kas ši metodika beveik visais atvejais turėtų būti paskutinis žingsnis, siekiant taisyklingos tiek funkciškai tiek estetiškai šypsenos. Ikiortodontinis gydymas atliekamas pacientui, kuris dar yra augantis. Šis gydymas yra konservatyvus, fiziologiškas ir išnaudoja maksimalias paciento genetines galimybes. Ikiortodontinis gydymas veikia minkštuosius audinius: raumenis, lūpas, liežuvį, o per juos ir žandikaulių augimą. Taisyklingai augančiuose žandikauliuose ir dantų lankų forma vystosi taisyklinga.

Ikiortodontinio gydymo tikslai – suformuoti pacientui taisyklingus kvėpavimo, rijimo įpročius, išmokyti laikyti liežuvį taisyklingoje padėtyje, neatlikti tokių veiksmų kaip piršto čiulpimas, nagų graužimas ir pan. Atlikus visas šias užduotis ir galutinai pabaigus ikiortodontinį gydymą galima pradėti tradicinį ortodontinį gydymą, jei dar tam yra reikalas.

Kaip atrodo ikiortodontinis gydymas?

Gydymas atliekamas funkciniais Myobrace aparatais, kurie nešiojami 1 val. dienos metu ir visą naktį. Taip pat gydymą sudaro fizinių, kasdien atliekamų, pratimų kompleksas, kurie pagal paciento poreikius keičiami vieną kartą per mėnesį. Gydymo trukmė yra 18-24 mėn. vieno gydymo metu naudojami 3-4 funkciniai Myobrace aparatai, kurių kiekvienas turi savo paskirtį:
Įpročių formavimo
Lanko formos vystymo ir žandikaulio plėtimo
Užlaikymo (retencijos)
Pagal gydytojo nurodymus pacientas kasdien atlieka kvėpavimo, rijimo ar lūpų ir skruostų raumenų darbą koreguojančius pratimus. Laikantis režimo pasiekiami puikūs rezultatai.

Profesionali burnos higiena

Tai procedūros, kurių metu:

Kaip dažnai reikia atlikti profesionaliąją burnos higieną?

Tai priklauso nuo paciento individualios higienos kokybės, akmenų kaupimosi intensyvumo, ir kitų individualių asmens higieninių  savybių. Atsižvelgiant į šiuos veiksnius, profesionalioji higiena atliekama 1 - 4 kartus per metus

Grožio paslaugos

Botulino toksino injekcijos

Kasdien mes patiriam begalę emocijų: juokiames, pykstame, liūdime, mąstome... Mūsų emocijų išraiška veide, bėgant metams atsispindi mimikos raukšlių pavidalu. Botulino toksino injekcijos yra vienas sėkmingiausių veido raukšlių gydymo būdų. Botulino toksinas blokuoja nervinius impulsus raumenyse, todėl mimikos raumenys atsipalaiduoja ir išsilygina raukšlės. Botulino toksino sutrikdyta mimikos raumenų denervacija yra laikina ir nesukelia mimikos raumenų atrofijos, jų funkcija pilnai atsistato ir raumuo atgauna tonusą po 4-6 mėnesių. Tuomet, jei norime išlaikyti gautą rezultatą, procedūrą būtina kartoti. Procedūra yra beveik beskausmė, botulinas į odą yra suleidžiamas itin plona adata ir jo poveikis mimikos raukšlėms išryškėja po injekcijos praėjus 3-5 paroms. Botulinas ne tik koreguoja jau esamas raukšles, bet ir gali būti taikomas raukšlių susidarymo profilaktikai .Botulino injekcijos reiškia daugiau nei vienos nuolatinį nepasitenkinamą keliančios raukšlės išlyginimą – tai didesnio patrauklumo, pasitikėjimo savimi, jaunatviškos išvaizdos galimybė.
Botulino toksino injekcijomis taip pat sėkmingai gydomos gausaus prakaitavimo problemos (pažastys, pėdos, delnai)

Mezoterapija

Tai medicininė paprasta ir veiksminga procedūra, kurios metu mikroinjekcijų pagalba į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius (esant reikalui ir į gilesnius) lokaliai yra įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos. Šios procedūros koncepcija yra paprasta: mažai, retai ir reikiamoje vietoje. Preparatų sudėtyje yra įvairių preparatų mišiniai: hialurono rūgštis, vitaminai (A,E,C,B,K), amino rūgštys, mikroelementai (Zn, Co, Mg, P, S), mineralinės medžiagos, kofermentai, organinių rūgščių kompleksai, augaliniai ekstraktai, antioksidantai, lipolitikai, homeopatiniai bei biotechnologijos produktai. Kokteilių sudėtis  kiekvienu atveju skiriasi, priklausomai nuo to, kokia problema yra sprendžiama. Veikiant šioms medžiagoms, atkuriamas odos tonusas ir elastingumas, oda tampa drėgnesnė, išsilygina smulkios raukšlelės, stebimas mezoliftingo poveikis. 

Mezoterapija estetinėje medicinoje ir dermatologijoje naudojama esant:

Procedūra užtrunka vos 30 min. Rekomenduojama mezoterapijos gydymo kursai – viena procedūra kas 7-10 dienų, priklausomai nuo problemos. Nustatyta, kad įvedamos veikliosios medžiagos veikia 5-7 dienas.Vienos procedūros metu yra sunaudojami 1-3 ml preparato. Rekomenduojamas kursas 10 procedūrų, vėliau kursą galima kartoti.

Biorevitalizacija

Tai gilus odos (veido, kaklo, dekoltė, plaštakų) drėkinimas biologiniu būdu, gyvybės odai grąžinimas. (Vital - angl. gyvybingumas).
Tai nechirurginis, plačiai estetinėje medicinoje taikomas būdas kovai su įvairiomis odos problemomis, tame tarpe ir odos senėjimu. Procedūra suteikia odai sveikos ir švytinčios odos efektą. Švirkšto pagalba nedidelėmis dozėmis suleidžiama hialurono rūgštis. Biorevitalizacijos preparatas leidžiamas į odą, papulinės technikos būdu. Papulės odoje laikosi nuo 1 – 3 dienų.
Ilgalaikis rezultatas matomas po 3 – 4 procedūrų – padidėja odos tonusas ir elastingumas, pagerėja odos spalva, ji tampa drėgnesne, išsilygina smulkios raukšlelės, sumažėja poros, kapiliarai.